Luxury Mobilya Modelleri ve Koltuk Takımları

Hem konforlu hem de oldukça şık koltuk takımı için Elano Luxury üretimin yanı sıra sizlere iç mimarlık hizmeti de sunmaktadır.

Mobilya modellerinde konfor ve aynı zamanda da zarif detayları ön plana çıkartan mobilya firması elano Luxury, değiştirmek istediğiniz mobilya modellerinde sizlere en şık ve en konforlu mobilya modellerini sunmaktadır.

 

Son zamanların en çok tercih edilen mobilya ve dekorasyon tarzı olan luxury mobilya ve luxury dekorasyon alanında hizmet veren Elano Luxury Furniture, özellikle koltuk takımı ve koltuk dekorasyonu alanında sizlere konforu sağlamaktadır.

fotoğraf: koltuk-takimi

Koltuk Takımı Modelleri ve Luxury Mobilya Dekorasyonu

 

Salonlar ve oturma odaları, evlerde en çok kullanılan alanlar. Kullanılan mobilya modelinden kullanılan ev dekorasyon ürünlerinden başlayarak hemen hemen her mobilya diğer mobilya modellerine göre çok daha çabuk eskiyor ve çok daha çabuk yıpranıyor. Özellikle salon dekorasyonlarının birinci mobilya grubu olan koltuk takımı gibi mobilya modelleri Elano Luxury tarafından özel olarak tasarlanıyor ve üretiliyor.

 

Hem konforlu hem de oldukça şık koltuk takımı için Elano Luxury üretimin yanı sıra sizlere iç mimarlık hizmeti de sunmaktadır.

 

Elano Luxury - Modoko

 

Koltuk takımı gibi ev dekorasyonlarındaki en genel mobilya modellerinden aksesuara kadar her alanda tasarım ve üretim gerçekleştiren Elano , İstanbul Ümraniye’de bulunan Modoko isimli mobilyacılar sitesinde hizmet vermektedir.

fotoğraf: luxury-mobilya

 

Modoko mağazasında sergilemiş olduğu koltuk takımı modelleri ve diğer tüm mobilya gruplarını yakından incelemek aynı zamanda da tasarım örnekleri hakkında detaylı bilgi alarak iç mimarlık hakkında iç mimarlar ile görüşmek istiyorsanız, Modoko Elano Luxury mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

fotoğraf: masko

 

Şık bir ev dekorasyonunun en ideal tasarımlarının yer aldığı Elano Koleksiyonları, kişiye özel tasarım ve üretim seçenekleri ile dileyen herkesin evlerini süslemeye hazırlanıyor. Konfor, şıklık ve ergonominin bulunduğu ürünler, Elano garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

fotoğraf: modoko

 

Satış sonrası hizmetleri ile de yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayan firma, iç mimarlık alanında da kendini geliştirmiş ve dekorasyon projeleri ile Türkiye'nin bilinen en büyük mobilya firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Haber Fotoğrafları

Benzer Haberler

Yılka Luxury Furniture

Luxury Mobilya ve Koltuk Takımı Dekorasyonu

Luxury Mobilya Modelleri ve Koltuk Takımları

Hem konforlu hem de oldukça şık koltuk takımı için Elano Luxury üretimin yanı sıra sizlere iç mimarlık hizmeti de sunmaktadır.

Almila Masko Roox Raven Genç Odası

Modern genç odaları, kullanışlı çocuk odaları, pratik bebek odaları tasarlayan Almila Masko...

Rattan Bahçe Mobilyası

Kolaylıkla temizlenebilen özelliğe sahip olmasından dolayı da dış mekanlar ve bahçeler için üretilen mobilyalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Konforlu Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyası seçimlerinizde her zaman daha verimli ve konforlu bir çalışma alanı oluşturmak için doğru mobilyaları seçmelisiniz.

Modern Mobilya Anlayışı; Dizayno

Masko mobilya Kenti dendiği zaman ilk akla gelen firma olan Dizayno mobilya firmasını ziyaret edebilirsiniz.

Belusso Mobilya

Genel anlamda modernliğin ele alındığı ve buna doğru orantıda üretilen mobilya modellerinde şıklık ve kalite aranıyor diyebiliriz.İşte tam bu noktada Belusso Mobilya, mobilyacılık alanındaki bilgi, birikim ve deneyimleri ile Ramazan Macit

Lüx Mobilya Bassi

Türkiye’nin en büyük mobilya merkezlerinden biri. Birbirinden konforlu, ergonomik ve aynı zamanda da şık mobilya modellerinin bulunmuş olduğu Modoko müşteri memnuniyetini topluyor

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Farklı ve sıradışı bir Tv - Duvar Ünitesi modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu yazımızı inceleyin..

Geleneksel MASKO iftarında Tüm AİLE birada.

Dünyanın en Büyük mobilya kenti ünvanına sahip olan MASKO MOBİLYA KENTİ geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeğinde 2.000 den fazla katılımlı gerçekleşti.

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı