Lüx Mobilya Bassi

Türkiye’nin en büyük mobilya merkezlerinden biri. Birbirinden konforlu, ergonomik ve aynı zamanda da şık mobilya modellerinin bulunmuş olduğu Modoko müşteri memnuniyetini topluyor

Lüks Mobilya Markaları ve Koltuk Takımı Modelleri

 

Modoko, Türkiye’nin en büyük mobilya merkezlerinden biri. Birbirinden konforlu, ergonomik ve aynı zamanda da şık mobilya modellerinin bulunmuş olduğu Modoko’da, ön planda olan her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluyor.

 

Bu nedenle de Modoko Mobilyacılar Çaşısı’nın içerisinde veya yanında bulunan tüm mobilya firmaları kalitenin birincil adresi diyebiliriz. Ancak Bassi Design, mobilya firmasının olması yanı sıra üretici olması ve genellikle kişiye özel iç mimarlık hizmeti vererek kişilerin yaşam alanlarını sadece onlara özel olarak tasarlaması konusunda diğer firmalara oranla daha çok öne çıkıyor.

 

Lüks mobilya markalarını geride bırakan modelleri ile konforu ve şıklığı bir arada yansıtan Bassi Design, hem yurt içinde hem de yurt dışında lüks mobilya markaları dendiği zaman ilk akla gelen mobilya firması olayı da başarmış durumdadır.

 

Koltuk Takımı

 

Koltuk takımı bir ev dekorasyonunun ve hatta bir iş yeri dekorasyonunun en önemli mobilya grubu. Bu nedenle de bir yaşam alanını dekore ederken en önemli mobilya olarak gördüğümüz koltuk takımı modellerini iyi seçmek ve iyi dekore etmek gerekiyor.

 

İşte Bassi Design, tasarımcısı ve üreticisi olduğu koltuk takımı modellerinde her zaman en iyisini istiyor ve tasarımlarını bu alanda devam ettiriyor. Alanında uzman mimar ve iç mimarlar ile çalışan Bassi Design, koltuk takımı ve diğer tüm mobilya modellerini kişiye özel olarak tasarlayarak üretmektedir.

 

İç Mimarlık Hizmeti

 

İç mimarlık hizmeti vererek istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda birbirinden farklı koltuk takımı üretimi gerçekleştiren Bassi, lüks mobilya markası olma iddiasını koltuk takımı modellerinde de göstermektedir. Genel anlamda birinci sınıf kaliteli ürünlerden üretilen Bassi koltuk takımı modelleri için firmayı ziyaret edebilir veya iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
 

Zamanın çok ötesinde çizgiye sahip olan Bassi Koleksiyonları özellikle koltuk takımı modellerinde şıklık ve farklı tasarımları ile müşterilerini beklemektedir.

Haber Fotoğrafları

Benzer Haberler

Yılka Luxury Furniture

Luxury Mobilya ve Koltuk Takımı Dekorasyonu

Luxury Mobilya Modelleri ve Koltuk Takımları

Hem konforlu hem de oldukça şık koltuk takımı için Elano Luxury üretimin yanı sıra sizlere iç mimarlık hizmeti de sunmaktadır.

Almila Masko Roox Raven Genç Odası

Modern genç odaları, kullanışlı çocuk odaları, pratik bebek odaları tasarlayan Almila Masko...

Rattan Bahçe Mobilyası

Kolaylıkla temizlenebilen özelliğe sahip olmasından dolayı da dış mekanlar ve bahçeler için üretilen mobilyalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Konforlu Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyası seçimlerinizde her zaman daha verimli ve konforlu bir çalışma alanı oluşturmak için doğru mobilyaları seçmelisiniz.

Modern Mobilya Anlayışı; Dizayno

Masko mobilya Kenti dendiği zaman ilk akla gelen firma olan Dizayno mobilya firmasını ziyaret edebilirsiniz.

Belusso Mobilya

Genel anlamda modernliğin ele alındığı ve buna doğru orantıda üretilen mobilya modellerinde şıklık ve kalite aranıyor diyebiliriz.İşte tam bu noktada Belusso Mobilya, mobilyacılık alanındaki bilgi, birikim ve deneyimleri ile Ramazan Macit

Lüx Mobilya Bassi

Türkiye’nin en büyük mobilya merkezlerinden biri. Birbirinden konforlu, ergonomik ve aynı zamanda da şık mobilya modellerinin bulunmuş olduğu Modoko müşteri memnuniyetini topluyor

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Farklı ve sıradışı bir Tv - Duvar Ünitesi modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu yazımızı inceleyin..

Geleneksel MASKO iftarında Tüm AİLE birada.

Dünyanın en Büyük mobilya kenti ünvanına sahip olan MASKO MOBİLYA KENTİ geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeğinde 2.000 den fazla katılımlı gerçekleşti.

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı