Akıllı Mobilya Modelleri ve Özel Tasarım

Dekorasyon dendiği zaman ilk akla gelen salon dekorasyonu veya oturma odası dekorasyonu oluyor.

Ev dekorasyonlarındaki en önemli yer olan ve dekorasyonunun en dikkatli yapılması gereken yerler olan bu alanlar, özel üretim seçenekleri ve dünya trendleri ile Baressi Mobilya tarafından özel olarak tasarlanıyor.

Özellikle son zamanlarda dünya trendlerinde yer edinen, insanların ihtiyacının dışındaki bile kullandıkları teknolojik mobilya modelleri, bizim ülkemizde de oldukça revaçta. Bu nedenle de Baressi Mobilya, özellikle mekanizmalı ve mekanik koltuk takımı modellerini, Masko Mobilya Kenti’ndeki mağazasında sergilemektedir.

Mekanizmalı Koltuk Takımı Modelleri

Aslında mekanizmalı koltuk takımı düşünüldüğü zaman hemen hemen herkesin aklına aynı tip koltuk modeli gelse bile teknolojinin gelişmesi ve aynı orantıda da mobilyacılık sektörünün gelişmesi ile birlikte mekanizmalar; kişilerin istedikleri koltuk modellerine entegre edilebiliyor.

Kumanda ile çalışan, konforu sunan, yatma ve ayak uzatma özelliği bulunan genellikle de kumanda ile çalışan mekanizmalı koltuk takımı modelleri, ister oturma grubu isterseniz de köşe koltuk modelleri olarak sizlere sunulmaktadır.

Mekanizmalı koltuk takımı ve dekorasyonu hakkında bilgi almak istiyorsanız, Masko firması Baressi Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Tv Koltuğu ve Dekorasyonu

Bireysel oturum, ev dekorasyonlarında yaygınlaştı. Yurt dışından ülkemize kazandırılan en önemli mobilya modellerinden olan “baba koltuğu” modelleri, tv koltuğu olarak bizim ülkemizde de satışa sunulmuştur. Genel olarak tek kişilik koltukları anımsatan tv koltuk modelleri, birçok teknik özelliği ile standart koltuk modellerinden ayrılmaktadır.

Kumandası ve motor sistemi sayesinde yatış pozisyonuna gelebilecek, ayak uzatması açılabilecek ve aynı zamanda da başlığı oynayabilecek tv koltuk modelleri, özel istek üzerine Baressi Mobilya tarafından size özel olarak üretilmektedir. 

Masko Firması; Baressi Mobilya

Akıllı mobilya modellerinde Türkiye’nin en önde gelen mobilya firmalarından olan Baressi Mobilya, trend mobilyaları ve dekorasyon fikirleri ile Masko’da sizleri bekliyor. Mağazayı ziyaret ederek ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Benzer Haberler

Bassi Lüks Mobilya

Lüks Mobilya Markaları ve Koltuk Takımı Modelleri

Macitler Mobilya

Macitler Mobilya Ürün Grupları

Akıllı Mobilya Modelleri ve Özel Tasarım

Dekorasyon dendiği zaman ilk akla gelen salon dekorasyonu veya oturma odası dekorasyonu oluyor.

Bahçe ve Balkon Mobilyasında Masko Firmaları

Bahçe Mobilyasında en iyi markaları Masko Mobilya Kenti'nde bulabilirsiniz.

Lupo Home Yatak Odası ve Genç Odası

Yatak odasını sadece evimizde ebeveynlere ait olan bir alan olarak düşünülse de aslında evdeki gençlerimiz için de en az diğer yatak odası gibi önem verilmelidir.

Dünyaya açılan kapı : Masko Mobilya Kenti

Masko Mobilya Kenti, ülkemizin en önemli sitelerinden biri. İnsanların tüm istek ve ihtiyaçlarını bir arada bulabileceği ve aynı zamanda da birçok insana istihdam sağlayan bu alan iyi ve başarılı bir yönetim ile dünyanın da en büyük mo

Kelebek Mobilya'dan Kampanya

Dünya kadınlar gününe özel net %20 indirim Kelebek Mobilya'da.

MODERN MOBİLYANIN KALİTELİ ADRESİ “BELUSSO MOBİLYA”

Mobilya üretim ve satış sezonu başladı diyebileceğimiz bir döneme girdik. Düğün sezonun açılması ile birlikte mobilya alışverişlerinde artan etkileşim aynı oranda da dekorasyon fikirleri araştırması ile birlikte daha da fazlalaştı.

CNR İMOB Mobilya Fuarı 2021

17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı 3 Ağusto 2021 tarihi itibariyle bir hafta süreyle yerli ve yabancı ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Alfemo Tasarım Yarışmasını Kaçırmayın.

Alfemo'dan ödüllü tasarım yarışmasına katılma koşulları ve ödülleri.

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı