Dünyaya açılan kapı : Masko Mobilya Kenti

Masko Mobilya Kenti, ülkemizin en önemli sitelerinden biri. İnsanların tüm istek ve ihtiyaçlarını bir arada bulabileceği ve aynı zamanda da birçok insana istihdam sağlayan bu alan iyi ve başarılı bir yönetim ile dünyanın da en büyük mo

Yönetim Kurulu Başkanlığını Mehmet Mutlu’nun gerçekleştirdiği Masko, her zaman bir adım daha öteye giderek kendini geliştirmeyi başarmış ve içindeki firmalarında ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde gidermeyi başarmıştır.

Mobilya sektöründeki tüm sorunları gidermek adına her geçen gün daha büyük adımlar atan ve Masko’yu daha büyük ve gelişmiş bir yer haline getirmeye çalışan Mehmet Mutlu ve ekibi, İTO Seçimleri ile de Masko ve mobilya alanındaki gelişmeleri İstanbul Ticaret Odası ile ortak yürütmeyi hedeflemektedir.

İTO 71. Komite Üyelik Seçimleri 9 Kasım tarihinde gerçekleştirilecektir.

Masko Mobilya Firmaları ve Mobilya Modelleri

Koltuk takımları, yatak odası takımı ve daha nice mobilya modelini bulabileceğiniz Masko, yüzlerce mobilya firması ile sizleri beklemektedir. İstikbal koltuk takımı gibi bilindik markalardan tutun da daha önce hiç duymadığınız ancak kalitesi ile birçok firmayı geri planda bırakan mobilya firmaları için İstanbul Masko’yu ziyaret etmeniz gerekiyor.

Yaşam alanlarınızdaki mobilya gruplarının ve ev dekorasyon ürünlerinin tümünü bulabileceğiniz Masko firmalarını, Masko web sitesinden de inceleyebilirsiniz.

Her Tarza ve Her Bütçeye Uygun Modeller

Uygun fiyatlı koltuk takımları, yatak odası takımı, yemek odası takımı gibi birçok mobilya grubunu bulacağınız firmalarda; tek kriteriniz tarz ve model olmak zorunda değil. Bütçenize uygun, yaşam alanlarınızın boyutuna uygun mobilya seçenekleri de mevcut.

Özellikle iç mimarlık hizmeti veren Masko firmaları ile iletişime geçerek yaşadığınız yere en uygun olan mobilya modellerini tamamen size özel olarak ürettirebilir ve firmaların hızlı kargo seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Masko İle Bütün Ürünlere Ulaşmak Çok Kolay

Eğer Masko’ya herhangi bir ulaşımınız bulunmuyorsa, Masko’nun web sitesinden veya sosyal medya adreslerinden firmalara ulaşabilir, ürünlerini inceleyebilir ve Masko blog kısmından güncel ve trend dekorasyon fikirlerini yakından takip edebilirsiniz.

Haber Fotoğrafları

Benzer Haberler

Bassi Lüks Mobilya

Lüks Mobilya Markaları ve Koltuk Takımı Modelleri

Macitler Mobilya

Macitler Mobilya Ürün Grupları

Akıllı Mobilya Modelleri ve Özel Tasarım

Dekorasyon dendiği zaman ilk akla gelen salon dekorasyonu veya oturma odası dekorasyonu oluyor.

Bahçe ve Balkon Mobilyasında Masko Firmaları

Bahçe Mobilyasında en iyi markaları Masko Mobilya Kenti'nde bulabilirsiniz.

Lupo Home Yatak Odası ve Genç Odası

Yatak odasını sadece evimizde ebeveynlere ait olan bir alan olarak düşünülse de aslında evdeki gençlerimiz için de en az diğer yatak odası gibi önem verilmelidir.

Dünyaya açılan kapı : Masko Mobilya Kenti

Masko Mobilya Kenti, ülkemizin en önemli sitelerinden biri. İnsanların tüm istek ve ihtiyaçlarını bir arada bulabileceği ve aynı zamanda da birçok insana istihdam sağlayan bu alan iyi ve başarılı bir yönetim ile dünyanın da en büyük mo

Kelebek Mobilya'dan Kampanya

Dünya kadınlar gününe özel net %20 indirim Kelebek Mobilya'da.

MODERN MOBİLYANIN KALİTELİ ADRESİ “BELUSSO MOBİLYA”

Mobilya üretim ve satış sezonu başladı diyebileceğimiz bir döneme girdik. Düğün sezonun açılması ile birlikte mobilya alışverişlerinde artan etkileşim aynı oranda da dekorasyon fikirleri araştırması ile birlikte daha da fazlalaştı.

CNR İMOB Mobilya Fuarı 2021

17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı 3 Ağusto 2021 tarihi itibariyle bir hafta süreyle yerli ve yabancı ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Alfemo Tasarım Yarışmasını Kaçırmayın.

Alfemo'dan ödüllü tasarım yarışmasına katılma koşulları ve ödülleri.

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı