MODERN MOBİLYANIN KALİTELİ ADRESİ “BELUSSO MOBİLYA”

Mobilya üretim ve satış sezonu başladı diyebileceğimiz bir döneme girdik. Düğün sezonun açılması ile birlikte mobilya alışverişlerinde artan etkileşim aynı oranda da dekorasyon fikirleri araştırması ile birlikte daha da fazlalaştı.

Mobilya üretim ve satış sezonu başladı diyebileceğimiz bir döneme girdik. Düğün sezonun açılması ile birlikte mobilya alışverişlerinde artan etkileşim aynı oranda da dekorasyon fikirleri araştırması ile birlikte daha da fazlalaştı. Peki ya 2021 mobilya sezonunda ön planda olan mobilya tasarımları hangileri ? Mobilya dekorasyonu yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Gelin birlikte inceleyelim. Öncelik modern mobilya tarzında ! 2021 mobilya modellerinde de geçtiğimiz iki yılda olduğu gibi modern mobilya modelleri ve modern dekorasyon türleri ön planda. Gündelik hayatın sıkıcı ve yorucu temposundan yorulan insanlar, evlerine geldiği zaman daha sakin ve huzurlu bir ortam aradıkları için evlerini modern veya minimalist tarzda dekore etmeyi tercih ediyorlar. Belusso Mobilya İle Modern Tarzı Yakalayın Uzun yıllardır mobilya sektöründe olan ve yapmış olduğu mobilya tasarımları ile kalite ve şıklığı aynı anda yakalamayı başaran Belusso Mobilya, modern mobilya ve modern dekorasyon alanında kendini kanıtlamış bir mobilya firmasıdır diyebiliriz ! Yemek odasından koltuk takımına, berjerden yatak odası takımına her alanda mobilya üretimi yapan Belusso Mobilya aynı zamanda da kişiye özel iç mimarlık desteği vermektedir. Ücretsiz İç Mimarlık Desteği Nasıl Alabilirim ? Müşteriye önem veren standart mobilyanın dışına çıkarak kişiye özel mobilya modelleri üreten Belusso Mobilya, alanında uzman iç mimarlar ile birlikte geliştirdiği özel projelendirme departmanı ile sizlere ücretsiz iç mimarlık desteği vermektedir. Dilediğiniz dekorasyon fikrini veya mobilya modelini; yine dilediğiniz renk, kumaş ve özelliklerde ilk önce 3D olarak projelendirmekte ve daha sonradan bu projeyi sizlere sunmaktadır. En son kararı size bırakarak üretim aşamasına geçen Belusso Mobilya, daha sonra da vermiş olduğu satış sonrası hizmet ve garanti seçenekleri ile A’dan Z’ye her ihtiyacınızı karşılamaktadır. İstanbul’da bulunan Modoko Mobilyacılar Sitesi’nde faaliyet gösteren Belusso Mobilya’ya dilerseniz mağazaya gelerek dilerseniz de sosyal medya mecralarından rahatlıkla ulaşarak kolayca detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Modern mobilya modellerinin öncüsü sayılan Belusso Mobilya’yı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz !

Haber Fotoğrafları

Benzer Haberler

Bassi Lüks Mobilya

Lüks Mobilya Markaları ve Koltuk Takımı Modelleri

Macitler Mobilya

Macitler Mobilya Ürün Grupları

Akıllı Mobilya Modelleri ve Özel Tasarım

Dekorasyon dendiği zaman ilk akla gelen salon dekorasyonu veya oturma odası dekorasyonu oluyor.

Bahçe ve Balkon Mobilyasında Masko Firmaları

Bahçe Mobilyasında en iyi markaları Masko Mobilya Kenti'nde bulabilirsiniz.

Lupo Home Yatak Odası ve Genç Odası

Yatak odasını sadece evimizde ebeveynlere ait olan bir alan olarak düşünülse de aslında evdeki gençlerimiz için de en az diğer yatak odası gibi önem verilmelidir.

Dünyaya açılan kapı : Masko Mobilya Kenti

Masko Mobilya Kenti, ülkemizin en önemli sitelerinden biri. İnsanların tüm istek ve ihtiyaçlarını bir arada bulabileceği ve aynı zamanda da birçok insana istihdam sağlayan bu alan iyi ve başarılı bir yönetim ile dünyanın da en büyük mo

Kelebek Mobilya'dan Kampanya

Dünya kadınlar gününe özel net %20 indirim Kelebek Mobilya'da.

MODERN MOBİLYANIN KALİTELİ ADRESİ “BELUSSO MOBİLYA”

Mobilya üretim ve satış sezonu başladı diyebileceğimiz bir döneme girdik. Düğün sezonun açılması ile birlikte mobilya alışverişlerinde artan etkileşim aynı oranda da dekorasyon fikirleri araştırması ile birlikte daha da fazlalaştı.

CNR İMOB Mobilya Fuarı 2021

17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı 3 Ağusto 2021 tarihi itibariyle bir hafta süreyle yerli ve yabancı ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Alfemo Tasarım Yarışmasını Kaçırmayın.

Alfemo'dan ödüllü tasarım yarışmasına katılma koşulları ve ödülleri.

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı