Geleneksel MASKO iftarında Tüm AİLE birada.

Dünyanın en Büyük mobilya kenti ünvanına sahip olan MASKO MOBİLYA KENTİ geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeğinde 2.000 den fazla katılımlı gerçekleşti.

İkitelli organize sanayi bölgemizin güzide mekanlarından SARAYLI  RESTORAN’da gerçekleşen iftar programında Masko üyelerine her yıl düzenlenen iftar programında İkibinin üzerinde katılımla gerçekleştirildi.  

Masko Yönetim Kurulu Başkan Selahattin Erdoğan  ve yönetim kurulu iftardan önce karşılama işlemine oruçlarını açana kadar ayakta devam ettiler.

Bölgenin  sanayici iş adamı , yöneticileri ve masko üyelerinin ağırlandığı iftar programı Kur’an tilaveti ile başladı , ardından  Masko Yönetim Kurulu Başkan Selahattin Erdoğan  Masko üyelerine ,  Modoko Yönetim Kurulu Başkanı sn İ. Etem ÖZÇELİK ve Modoko yönetim kuruluna katılımlarından dolayı teşekkür ederek davetlilere hitap etti.

Masko Yönetim Kurulu Başkan Selahattin Erdoğan  sizlerle güzel bir Ramazan gününde iftar programında  bulunmak amacı ile  bu mekânı hazırladık.  MASKO mobilya kentinin  iftar sofrasında siz üyelerimiz kıymetli misafirlerimiz ve esnaflarımızla birlikte olmanın  mutluluğunu yaşıyoruz katılımlarınızdan dolayı hepinize şükranlarımızı sunarız.

MASKO   bir dünya markası

1984 yılında kurulan MASKO mobilya kentinin bugüne gelmesinde emeği olan kurucular, yöneticiler MASKO’nun yaz kış demeden helal para kazanmaya çalışan tüm değerli esnaflarına  Allah’tan sağlık sıhhat diliyorum

MASKO artık bir dünya markasıdır. Bu markanın imajının korunmasında biz yönetim kuruluna müşteri memnuniyetini sağlarken, hizmet alırken veya verirken ve siz esnaflara büyük görevler düşmektedir. MASKO’nun dünyada bilinirliliğini artırmak yönetim kurulumuz ve siz değerli esnafımızın birlik ve beraberlik içinde olacağından hiç şüpheniz olmasın.   Bu vesile ile rahmeti, bereketin ve Kur’an’ın ayı olan Ramazan-ı Şerif’e kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. Yüce rabbimize şükürler olsun. Mübarek ramazan ayının birlik ve beraberliğimizi ve toplumsal dayanışmamızı güçlendirmesini ve ticaretimize hareket getirmesini diler şahsım ve yönetim kurulum adına sağlık sıhhat ve huzur dolu günleri yüce Allah’tan Niyaz ederim” diyerek tüm katılımcılara hitap etti.

Kaynak : Başaran Medya & Cen Medya

Haber Fotoğrafları

Benzer Haberler

Yılka Luxury Furniture

Luxury Mobilya ve Koltuk Takımı Dekorasyonu

Luxury Mobilya Modelleri ve Koltuk Takımları

Hem konforlu hem de oldukça şık koltuk takımı için Elano Luxury üretimin yanı sıra sizlere iç mimarlık hizmeti de sunmaktadır.

Almila Masko Roox Raven Genç Odası

Modern genç odaları, kullanışlı çocuk odaları, pratik bebek odaları tasarlayan Almila Masko...

Rattan Bahçe Mobilyası

Kolaylıkla temizlenebilen özelliğe sahip olmasından dolayı da dış mekanlar ve bahçeler için üretilen mobilyalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Konforlu Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyası seçimlerinizde her zaman daha verimli ve konforlu bir çalışma alanı oluşturmak için doğru mobilyaları seçmelisiniz.

Modern Mobilya Anlayışı; Dizayno

Masko mobilya Kenti dendiği zaman ilk akla gelen firma olan Dizayno mobilya firmasını ziyaret edebilirsiniz.

Belusso Mobilya

Genel anlamda modernliğin ele alındığı ve buna doğru orantıda üretilen mobilya modellerinde şıklık ve kalite aranıyor diyebiliriz.İşte tam bu noktada Belusso Mobilya, mobilyacılık alanındaki bilgi, birikim ve deneyimleri ile Ramazan Macit

Lüx Mobilya Bassi

Türkiye’nin en büyük mobilya merkezlerinden biri. Birbirinden konforlu, ergonomik ve aynı zamanda da şık mobilya modellerinin bulunmuş olduğu Modoko müşteri memnuniyetini topluyor

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Farklı ve sıradışı bir Tv - Duvar Ünitesi modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu yazımızı inceleyin..

Geleneksel MASKO iftarında Tüm AİLE birada.

Dünyanın en Büyük mobilya kenti ünvanına sahip olan MASKO MOBİLYA KENTİ geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeğinde 2.000 den fazla katılımlı gerçekleşti.

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı