Çağrı Merkezlerinde Verim Artıran Çözümler

Çağrı merkezleri gelişen teknoloji, değişen hizmet anlayışı ve yırtıcı bir rekabet ortamında en lüzumlu kuruluşlar haline gelmiştir. Müşteri hizmetlerine önem veren, piyasada var olmak için çaba gösteren ve rekabette bir adım öne geçmek isteyen büyük, küçük bütün şirketler tarafından hayata geçirilen bir uygulamadır. Bu uygulamanın temeli insandır çünkü, çağrı merkezleri aynı zamanda şirketin halka ve müşteriye açılan yüzüdür.

Çağrı merkezlerinde çalışan personelin mutlaka sakin, güler yüzlü, sinirlerine hakim olmaları beklenmektedir. Fakat çağrı merkezi çalışanlarının bu niteliklere sahip olması yeterli değildir. Çünkü çağrı merkezindeki ofis mobilyalarının da kaliteli, uygun ses yalıtımı yapılmış, çalışma masaları sağlam ve kaliteli olması gerekmektedir. Ve tüm bu mobilyaların içerisinde en önemli olan parça sandalyelerdir. Çünkü çağrı merkezindeki tüm çalışanlar mesaileri boyunca oturarak çalışmaktadır.

Ofis sandalyesi rahat, kaliteli ve sağlam olmayan, oturduğunda sırt ve bel ağrısına tutulan çalışanın verimli olabilmesi mümkün değildir. Bu nedenle çağrı merkezinde kullanılacak sandalyelerin insan anatomisine uygun ve ergonomik bir yapıya sahip olması elzemdir. Çünkü bu niteliklere sahip olmayan sandalyelerde oturmak zorunda kalan personelin bir süre sonra rahatsızlık duymaya başlayacağı ve buna bağlı olarak yaptığı işte çok da verimli olamayacağı aşikârdır.

Bu açıkladığımız bilgiler ışığında, yeniden şekillendirilecek olan çağrı merkezinin internet kafe görüntüsünden kurtulması, kaliteli, rahat ve çalışılabilir bir ortama kavuşturulması için lütfen bizi arayın. Teknik ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Benzer Haberler

Yılka Luxury Furniture

Luxury Mobilya ve Koltuk Takımı Dekorasyonu

Luxury Mobilya Modelleri ve Koltuk Takımları

Hem konforlu hem de oldukça şık koltuk takımı için Elano Luxury üretimin yanı sıra sizlere iç mimarlık hizmeti de sunmaktadır.

Almila Masko Roox Raven Genç Odası

Modern genç odaları, kullanışlı çocuk odaları, pratik bebek odaları tasarlayan Almila Masko...

Rattan Bahçe Mobilyası

Kolaylıkla temizlenebilen özelliğe sahip olmasından dolayı da dış mekanlar ve bahçeler için üretilen mobilyalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Konforlu Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyası seçimlerinizde her zaman daha verimli ve konforlu bir çalışma alanı oluşturmak için doğru mobilyaları seçmelisiniz.

Modern Mobilya Anlayışı; Dizayno

Masko mobilya Kenti dendiği zaman ilk akla gelen firma olan Dizayno mobilya firmasını ziyaret edebilirsiniz.

Belusso Mobilya

Genel anlamda modernliğin ele alındığı ve buna doğru orantıda üretilen mobilya modellerinde şıklık ve kalite aranıyor diyebiliriz.İşte tam bu noktada Belusso Mobilya, mobilyacılık alanındaki bilgi, birikim ve deneyimleri ile Ramazan Macit

Lüx Mobilya Bassi

Türkiye’nin en büyük mobilya merkezlerinden biri. Birbirinden konforlu, ergonomik ve aynı zamanda da şık mobilya modellerinin bulunmuş olduğu Modoko müşteri memnuniyetini topluyor

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Farklı ve sıradışı bir Tv - Duvar Ünitesi modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu yazımızı inceleyin..

Geleneksel MASKO iftarında Tüm AİLE birada.

Dünyanın en Büyük mobilya kenti ünvanına sahip olan MASKO MOBİLYA KENTİ geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeğinde 2.000 den fazla katılımlı gerçekleşti.

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı