Ofis Mobilyaları İle İletişim Sınırlarınızı Genişletin!

Kurumsal kimliğin oldukça önemli bir parçası olan ofis dekorasyonu, hem çalışanları hem de müşterileri doğrudan etkilemektedir.

İş hayatının resmiyeti ve iş koşullarına hitap eden detayları içerisinde barındıran bu dekorasyon türünde çalışanların motivasyonunu artırıcı fikirler büyük önem ifade ederken bu aynı zamanda müşteriler ile olan iletişimi de kuvvetlendirmeyi sağlayacaktır. 

Bir iş ortamında elbette ki müşteriler ile olan iletişim son derece önemlidir ancak işin hem doğru hem de rahat bir şekilde yapılabilmesi için öncelikle çalışanlar arasında da güçlü bir iletişim bağı kurulması gereklidir. Eğer çalışanlar birbiriyle iyi anlaşır ve ortak bir şeyler paylaşırsa ofis hayatı sıkıcı ve boğucu olmaktan çıkarak keyifli hale gelir.

Bu noktada ofislerde ortak alanların önemi oldukça fazladır. Ortak alanda paylaşılacak olan bir çalışma masası bile büyük fark yaratabilir. Ofisteki çalışanların birbirinden habersiz şekilde işini ve hayatını sürdürmesi, birbirini tanıyamaması aslında büyük bir dezavantajdır. Bir ofiste herkes birbirini tanırsa ve güzel bir iletişim yakalarsa işler hem sıkıcı olmaktan çıkacak hem de bir aile ortamı oluşabilecektir.

Ofiste ortak çalışma alanlarının olması da tam bu noktada yardıma koşabilir. Kişilerin aynı masaları paylaşması hem iş yükünü azaltmaya hem de iletişimi kuvvetlendirmeye yardımcı olabilir. Ancak elbette bu noktada kullanışlı, konforlu ve ergonomik ofis mobilyalarının seçimi oldukça önemlidir. Ofis çalışanları kendilerini her koşulda rahat ve sağlıklı hissederse işlerin ilerleyişi çok daha rahat olacaktır.

Ofisteki iletişimin müşteriler ve çalışanlar arasında da olabileceğinden bahsetmiştik. Müşteriler ile olan iletişimi kuvvetlendirebilmek için doğru ofis mobilyalarının seçimi çok önemlidir. Özensiz ve biçimsiz bir ofiste müşterileri ağırlamak kötü bir izlenime neden olabilir. Bu nedenle ofisin özenle dekore edilmesi ve ofis mobilyalarının da titiz bir şekilde seçilmesi gerekir. Bu şekilde müşterilere resmiyet duygusunun yanı sıra profesyonelliği de yansıtmak mümkün hale gelebilir. 

Ofis sadece iş hayatından ibaret bir alan değildir. Burada insanlar zamanlarının büyük bir kısmını geçirmektedir ve hatta evlerinde bile buradakinden daha az zaman geçirmektedir. Bu nedenle ofisin hem yaşanabilir bir yer haline gelmesi hem de çalışanların iletişim becerisini kuvvetlendirmesi için en doğru şekilde dekore edilmelidir.

Günümüzde ofisler pek çok şekilde dekore ediliyor olsa da genellikle modern tarzdaki dekorasyonlar tercih edilmektedir. Modern ofis dekorasyonlarında az ancak kullanışlı ofis mobilyaları tercih edilirken ferah ve dingin bir görüntü ortaya çıkarılmaktadır. Bu şekilde ofiste gereksiz gösterişten kaçınmak ve dağınıklıktan kurtulmak mümkün hale gelmektedir.

Aynı zamanda bu dingin görüntü sayesinde çalışanlar işlerinden sıkılmayarak birbiriyle daha rahat bir şekilde iletişime geçebilmektedir. Bunun yanı sıra modern izler sayesinde müşteriler üzerinde de iyi bir izlenim bırakmak mümkün hale gelmekte ve bu durum her açıdan ofisin yararına olmaktadır. 

Benzer Haberler

Kelebek Mobilya'dan Kampanya

Dünya kadınlar gününe özel net %20 indirim Kelebek Mobilya'da.

MODERN MOBİLYANIN KALİTELİ ADRESİ “BELUSSO MOBİLYA”

Mobilya üretim ve satış sezonu başladı diyebileceğimiz bir döneme girdik. Düğün sezonun açılması ile birlikte mobilya alışverişlerinde artan etkileşim aynı oranda da dekorasyon fikirleri araştırması ile birlikte daha da fazlalaştı.

CNR İMOB Mobilya Fuarı 2021

17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı 3 Ağusto 2021 tarihi itibariyle bir hafta süreyle yerli ve yabancı ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Alfemo Tasarım Yarışmasını Kaçırmayın.

Alfemo'dan ödüllü tasarım yarışmasına katılma koşulları ve ödülleri.

İkea Mağazalarını Bir Bir Kapatıyor.

Mobilya devi İkea'dan ardı ardına mağaza kapatma kararları geliyor.

Bellona

Bellona 2019 mobilyalarını gördünüz mü?

Duvar Saatleri

Duvar saatinin hayatımızdaki yeri

Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı 2019

Samsunda 4.sü Düzenlenen Mobilya,İç Mimari,Halı,Aydınlatma,Dekorasyon ve Aksesuar Fuarı Kapılarını Açıyor.

IKEA'dan Yeni Proje !

IKEA bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor.

Enginev Alternatif Mobilya Outlet Ürünler

Enginev Alternatif Mobilya'da outlet ürünleri görmenizde fayda var.

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı