Her Daim Müşterisinin Yanında: Modalife

Yaklaşık 20 yıllık deneyim sürecince küçük bir atölye olarak başlayıp Türkiye’nin mobilya devi haline gelen Modalife, müşterilerini hem satış öncesinde hem satış esnasında hem de satış sonrasında memnun etmenin yollarını aramakta ve kendisi her geçen gün daha da geliştirmeye çalışmaktadır. 

Modalife, müşterilerini satış öncesinde sunduğu ürünleri onların beğenilerine uygun olarak üreterek memnun etmeye çalışmaktadır. Müşterinin beğeneceği bir mobilya kaliteli yani sağlam, şık tasarımlara sahip, konforlu ve tabii ki hesaplı olabilir. O halde Modalife da müşteri odaklı çalışmasının ürünü olarak bunu ortaya çıkarmaya çalışır. Sağlam yapılı dolayısıyla kaliteli malzemelerden üretilmiş mobilyaları müşterisine sunar. Bunları her renk ve dokudan hem modern hem de klasik tasarımlarla işler ve en nihayetinde bu ürünlerin olabildiğince hesaplı olmasını hedefler. Türkiye’nin düğün paketçisi olarak da bilinen Modalife, ürünlerini olabilecek en hesaplı fiyatlarla satışa çıkarmak konusunda nam salmıştır. Modalife’ın düğün paketleri dışında da kampanyaları vardır. Her biri farklı estetik anlayışlarına hitap etmektedir. Bu sebeple kendinize uygun bir paketi bulabilir ve bütçenizi çok fazla zorlamadan istediğiniz kaliteli ürüne sahip olabilirsiniz. Paket ürünler dışında elbette mobilyaları tek tek almanız da mümkündür.

Modalife satış öncesinde gösterdiği özeni satış esnasında da göstermektedir. Öncelikle Türkiye’nin hemen her bölgesinde mağaza açmaya çalışmaktadır. Böylece müşterilerinin ona ulaşılabilirliğini kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Bunun yanında Modalife, müşterilerine internet ortamında da hem ürünleri görme hem de satın alma şansı tanımaktadır. Bu yolla da mağazası henüz açılmadığı için ulaşamadığı müşterilerine ulaşmayı hedeflemekte ve aynı zamanda o bölgede mağaza olsa da zaman kısıdı bulunan, dolayısıyla bütün işlerini internet ortamından halletmek isteyen müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Dolayısıyla ister 150’in üzerinde bulunan mağazalarından isterseniz de internet adresinden online olarak yatak odası takımından koltuk grubuna, yemek odasından evinizi tamamlayan ürünlere kadar geniş yelpazeye sahip olan Modalife’dan istediğiniz ve beğendiğinizi satın alabilirsiniz. 

Müşterilerine gösterdiği özeni Modalife, satış işlemiyle beraber sonlandırmaz. Eğer siz Modalife’ın müşterisi olmaya karar vermişseniz, bu demektir ki satışa kadar değil bir ömürlük bir hizmeti hak etmişsinizdir. Bu anlamda öncelikle ürünleri zamanında yani 1 gün içinde kargoya verir Modalife. Günlerce mağaza yetkilisine ulaşmaya çalışıp sinir krizleri geçirdiğiniz anları unutup Modalife ile istediğiniz güne istediğiniz şekilde hazır olacak olan ürünleri hayal etmeye başlayabilirsiniz. Üstelik de firmamız kargo hizmetini ücretsiz olarak sunmaktadır. Teslimat sonrasında kurulumu da ücretsiz bir şekilde Modalife çalışanları yapmaktadır. Bunun dışında aldığınız her ürünün 2 yıl garantisi mevcuttur. Örneğin, kanepe grubunda veya yemek odası takımında bir problemle karşılaşma durumunuzda Modalife müşteri hizmetleri probleminizi çözmek için elinden geleni yapar. Dolayısıyla müşteri memnuniyeti Modalife için her noktada çok önemlidir.

Benzer Haberler

Ofis Mobilyaları İle İletişim Sınırlarınızı Genişletin!

Kurumsal kimliğin oldukça önemli bir parçası olan ofis dekorasyonu, hem çalışanları hem de müşterileri doğrudan etkilemektedir.

Engince Mobilya Düğün Paketleri

Engince mobilya tarafından hazırlanan düğün paketlerini en yakın engince mağazalarında görebilirsiniz

Outlet Mobilya

Her mobilya mağazasında karşımıza çıkabilecek bir terim OUTLET MOBİLYA!

İstikbal'de ekrana sığmayan kampanya

İstikbalden 9900TL ve üzeri alışveriş yapanlara samsung led tv hediye!

Halı Seçimi

Evinize halı almadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında bilginiz var mı?

Avize

Avize seçimi ve kullanımında bilmeneniz gerekenler.

Metal Dış Cephe Tasarımları

Firmaların Dış Cephe tasarımlarına verdiği önem her geçen gün artmakta. Bu yazımızda Metal Dış Cephe tasarımlarını görebilirsiniz.

Misafirlerinize Sıcak Bir Karşılama için Setabianca.com!

Misafirlerinize sıcak bir karşılamayı kapı süsleriyle kapmak günümüzün hem eğlenceli hem de ince düşünülmüş modası arasında yer alıyor.

Bebishroom'da Bayram İndirimi

Bebek odası ve çocuk odası mobilyasında Türkiyenin en özel ürünlerini üreten bebishroom'da bayram indirimi.

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı