Evlerinizde Armoni Zebra Perde Konforu

Son derece şık ve modern görünümü ile evin atmosferini değiştiren perde, günümüz koşullarında teknolojiye ayak uydurmuş ve ev hanımlarına tasarımlarıyla büyük kolaylıklar sağlamıştır. Perdeler sadece eve dışarıya karşı koruyan kalkanlar değildir aynı zamanda ev içerisinde de mobilyalarla uyumlu bir şekilde dekorasyonu tamamlayan araçlardır.

Son dönemlerde moda olan ve ev hanımlarına perdeleri yıkama, ütüleme sorununun kurtaran zebra perde en çok tercih edilen perde modelleri arasındadır. Bu perdelerin tasarımları da son derece şık tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Mekanizması stor perde grubunda yer alan bu perdeler ismini çizgili olarak dokunmuş olmasından almaktadır. Çizgileri sayesinde hem gece hem de gündüz kullanılabilen perdeler çift fonksiyonlu olarak oluşturulmaktadır. Bazen tül bazen de kalın perde görevini görmektedir.

Gündüz kullanımları ince dokumaların kullanıldığı kısımlarda ve gün ışığından faydalanmak üzere tasarlanmıştır. Gece kullanımlarında ise kalın kısımları kullanılmaktadır. Böylece dışarıya karşı bir koruma kalkanı oluşturmaktadır. Elbette ki kullanılan kumaşlar ve modellerdeki tasarımlar son derece şık şekilde ortaya konulmakta, böylece odaların atmosferi tamamen değişmektedir.

Zebra perde günümüzde en çok tercih edilen perde modelleridir. Çünkü evlerde, iş yerlerinde, ofislerde rahat bir kullanıma sahiptir. Özellikle yıkama ve ütüleme gibi bir sorunun olması bu perdelerin en çok tercih edilme nedenleri arasındadır. Zaten kullanıldığı ortama getirmiş olduğu modern hava perdelerin büyük bir rağbet görmesinin en büyük nedenlerinden birisidir.

Stor perde mekanizması ile üretildikleri için bir boru üzerine geçirilen kumaş yine yaylı bir zincir aracılığıyla ruloya dönüşebilmekte, böylece toparlanması ya da açılıp kapanması çok kolay olmaktadır. Tabi çift yönlü olarak kullanılması ve bu perdenin diğerlerine göre en çok tercih edilme nedenlerinden birisidir. Şık tasarımlar, modern çizgilerle mobilyalarınıza uyumlu olarak seçeceğiniz modelleri bulmanız da son derece kolaydır. Perdelerin sadece pencereyi kapatmak amacıyla kullanılmadığı düşünülürse ev dekorasyonunu tamamlayan en önemli parçalardan bir oldu anlaşılacaktır.

Dekorasyonda odanın büyüklüğüne göre Mobilya seçimi ne kadar önemliyse aynı şekilde perdelerin seçimi de çok önemlidir. Eğer küçük bir odaya sahip iseniz kullanacağınız bir armoni perde markasının zebra perdesi  olayı çok daha geniş ve ferah göstermeniz mümkün olabilmektedir. Ya da geniş bir odayı yeni perde modelleriyle daha küçük göstermeniz mümkün olmaktadır. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz. www.armoniperde.com.tr/urunler/zebra-perde

 

Benzer Haberler

Avize

Avize seçimi ve kullanımında bilmeneniz gerekenler.

Metal Dış Cephe Tasarımları

Firmaların Dış Cephe tasarımlarına verdiği önem her geçen gün artmakta. Bu yazımızda Metal Dış Cephe tasarımlarını görebilirsiniz.

Misafirlerinize Sıcak Bir Karşılama için Setabianca.com!

Misafirlerinize sıcak bir karşılamayı kapı süsleriyle kapmak günümüzün hem eğlenceli hem de ince düşünülmüş modası arasında yer alıyor.

Bebishroom'da Bayram İndirimi

Bebek odası ve çocuk odası mobilyasında Türkiyenin en özel ürünlerini üreten bebishroom'da bayram indirimi.

bebek Odalarında %20 İndirim Devam Ediyor.

Türkiyenin en özel tasarımlı bebek odalarını üreten ve kişiye özel bebek odası tasarlayan bebishroom'da 20 Ağusyos'a kadar %20 indirim devam ediyor.

Perde Seçimindeki Hususlar

Evimin dekorasyonundan ödün vermem diyorsanız perde seçimine dikkat!

Sehpa

Her evin olmazsa olmazı sehpalar

BAHÇENİZ YAZA HAZIR MI?

Bahar yaklaşıyor, bahçe mobilyaları görücüye hazırlanıyor.

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı