Bellona

Bellona 2019 mobilyalarını gördünüz mü?

Kendiniz de dahil insanların yorgunluklarını atmak için aradığı çözümleri hiç düşündünüz mü? İş çıkışı dolmuş ya da metrobüs koltuğunda otururken önce oturacak bir koltuğumuz olduğu için kendimizi şanslı hissederiz ki bu durum yolculuklarda aranan bir lükstür. Sonra oturduğumuz koltuğun konforundan şikayet etmeye hakkımız olmasa da uzun süren yolculuklarda rahatsızlık vermeye başlar. Biraz daha ilerledikçe koltuk renkleri, dizilişleri derken yorgunluğumuz iyice artar ve bir an önce kendi tercihimiz olan evimizdeki koltuklara ulaşmak için sabırsızlanırız. Yorgunluğumuzu alacak tek çözüm evdeki koltuğumuza uzanmaktır. Peki bu durumda evimizdeki koltuklarımızın konforundan da şikayetçi olsaydık ne yapabilirdik. Bu tür bir ikileme düşmemek için mobilya alırken çok seçici olmakta fayda var. Mobilya seçerken Bellona'nın hemen her semtte bulunan mağazalarını gezip, yüzlerce mobilya seçeneği arasından zevklerinize uygun renk, desen, fonksiyonelliğinin yanında en önemlisi de konfor tercihinize uygun mobilyayı mutlaka bulabilirsiniz. Bellona mobilyalarını üretirken rahatlık öncelikli felsefesiymişçesine tüm ürünlerinde konfora öncelik tanımış gibidir. Bellona rahatlığı, kullanılabilirliği ve modern mobilya tasarımlarıyla alanında bir numara olmaya aday olmuş bir firmadır. Mobilya seçimindeki bu hassasiyetimiz evimize ulaşıp koltuğumuza uzandığımızda rahatlığı ve kaliteyi tüm hücrelerinizde bize hissettirecektir. Ayrıca Bellona tasarımları diğer firmalarda olduğu gibi sıradanlaşmadan uzak durmaktadır. Birçok firmanın ürün tasarımları metrobüs koltuğu misali birbirine benzerken, Bellona bu çizgiden ayrılmış durumdadır. İnsanların beden yorgunluğunun yanında göz yorgunluğu da başlıca bir sorundur. Ancak Bellona ürünlerinde bu durumu da göz önünde bulundurarak, insanların gözüne de hitap şeklini de ürünlerinde başarılı bir şekilde yorumlamıştır. Tüm bu ayrıntıların yanında, Bellona insanların beden rahatlığı, göz zevkinin yanında maddi uygunluk olarak da öne çıkmakta. Aile üyelerinin sayısının hiç önemi yok, ister geniş aile olsun, ister çekirdek aile olsun ya da yalnız yaşasın, hemen her evde Bellona ürünlerini görmek mümkün. Çünkü her kesime hitap etmesiyle bilinen Bellona, uzandığımız koltukta bedenimize kazınırken, gittiğimiz her yerde de aklımıza kazınmakta. Evleneceklerin ya da evini yenileyeceklerin bir Bellona şubesine giderek güler yüzlü personeli ile tanışarak, Bellona ürünlerini yerinde görüp denemelerinde fayda var. Zevkinize ve bütçenize uygun mobilyayı Bellona'da mutlaka bulabilirsiniz.

Benzer Haberler

Bassi Lüks Mobilya

Lüks Mobilya Markaları ve Koltuk Takımı Modelleri

Macitler Mobilya

Macitler Mobilya Ürün Grupları

Akıllı Mobilya Modelleri ve Özel Tasarım

Dekorasyon dendiği zaman ilk akla gelen salon dekorasyonu veya oturma odası dekorasyonu oluyor.

Bahçe ve Balkon Mobilyasında Masko Firmaları

Bahçe Mobilyasında en iyi markaları Masko Mobilya Kenti'nde bulabilirsiniz.

Lupo Home Yatak Odası ve Genç Odası

Yatak odasını sadece evimizde ebeveynlere ait olan bir alan olarak düşünülse de aslında evdeki gençlerimiz için de en az diğer yatak odası gibi önem verilmelidir.

Dünyaya açılan kapı : Masko Mobilya Kenti

Masko Mobilya Kenti, ülkemizin en önemli sitelerinden biri. İnsanların tüm istek ve ihtiyaçlarını bir arada bulabileceği ve aynı zamanda da birçok insana istihdam sağlayan bu alan iyi ve başarılı bir yönetim ile dünyanın da en büyük mo

Kelebek Mobilya'dan Kampanya

Dünya kadınlar gününe özel net %20 indirim Kelebek Mobilya'da.

MODERN MOBİLYANIN KALİTELİ ADRESİ “BELUSSO MOBİLYA”

Mobilya üretim ve satış sezonu başladı diyebileceğimiz bir döneme girdik. Düğün sezonun açılması ile birlikte mobilya alışverişlerinde artan etkileşim aynı oranda da dekorasyon fikirleri araştırması ile birlikte daha da fazlalaştı.

CNR İMOB Mobilya Fuarı 2021

17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı 3 Ağusto 2021 tarihi itibariyle bir hafta süreyle yerli ve yabancı ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Alfemo Tasarım Yarışmasını Kaçırmayın.

Alfemo'dan ödüllü tasarım yarışmasına katılma koşulları ve ödülleri.

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı